Uz tikšanos MAXIMA XX
Pededzes ielā 1, Mārupē!

Atpakaļ

Maxima aicina pievienoties pasākumu svinībām, kur būs iespēja degustēt Maxima Meistara marka produktus, piedalīties pušķu veidošanas meistarklasē, izbaudīt koncertu, piedalīties amatnieku pasākumā, baudīt kopā būšanu ar draugiem, kolēģiem, kaimiņiem un citiem Mārupes iedzīvotājiem, un daudz kas cits. Uz tikšanos Maxima XX Pededzes ielā 1, Mārupē!


Notikums Datums Laiks
Baltā galdauta svētki 4.maijs 12:00– 14:00
Balkona puķu diena

Mums katram ir logs, palodze, kuru var izrotāt ar skaistiem balkona ziediem. Ziedi padara priecīgākus ne tikai mūs pašus, palodzes īpašniekus, bet arī garāmejošos cilvēkus, tādēļ ar šādu domu mēs vēlamies iepriecināt mūsu apmeklētājus, dāvājot gan ziedus, gan puķu podus, kurus novietot mājās uz palodzes vai balkona. 

Aicināsim ziedus stādīt visai ģimenei kopā, viens var pieturēt puķu podu, kamēr cits ber zemi, vai iestāda puķi zemē. Darboties tiks aicināti visu paaudžu cilvēki, kuri vēlas iepriecināt gan sevi, gan citus ar skaistiem ziediem.
12.maijs 12:00– 14:00
Pūkaino ķepu diena

Mums katram kādreiz ir bijis (vai ir) mājas mīlulis, kuru mēs esam mīlējuši un lolojuši, bet ļoti daudz dzīvniekiem nav paveicies ar gādīgu saimnieku un siltu māju atrašanu, tādēļ mēs aicinām palīdzēt šiem pamestajiem dzīvniekiem kaut nedaudz uzlabot viņu dzīves apstākļus un aicināt ziedot suņiem un kaķiem nepieciešamās lietas – barību, segas, rotaļlietas, kārumus – lietas, kas nepieciešamas dzīvnieku patversmē "Ulubele".  
19.maijs 12:00– 14:00
Sporta diena

Varbūt jūs esat dzirdējuši tādu izteicienu, ka kustības, pēc savas iedarbības, var aizstāt jebkuras zāles, bet visas pasaules zāles, pēc savas iedarbības, nevar aizstāt kustības. Tāpēc, nav nekāds brīnums, ka mūsu veselība ir ļoti atkarīga no kustībām. Regulāra sportošana ir spējīga nostiprināt un uzlabot mūsu organisma vispārējo stāvokli, sportošanai ir pozitīva iedarbība uz mūsu psihi, koordināciju un spēju koncentrēties.

Bērnus un jauniešus gaida florbola vārti ar uzliku. Tālmetienu vai soda metienu konkurss, kur uzvarētāji saņem balviņas no MAXIMA. Tā pat balvas varēs iegūt arī tie cilvēki, kuri veiks tālāko lēcienu.
26.maijs 12:00– 15:00
Bērnu svētki

Pirmais vasaras mēnesis, pirmais jūnijs, iezīmē ne vien vasaras sākumu un skolas noslēgumu, bet 1. jūnijs ir arī starptautiski svētki – īpaši veltīti visiem bērniem. Mēs vēlamies iepriecināt bērnus un dāvāt viņiem svētku sajūtu un prieku 2.jūnijā.

Pasākumā aicinām piedalīties bērnus ar vecākiem, lai bērniem par pārsteigumu, veikala apmeklējumu padarītu jautrāku un aizraujošāku.

Pasākumā varēs izklaidēties ar “Lielās koka spēles”, kur vienas spēles izspēlēšana aizņemtu aptuveni 1-5min (katras spēles spēlēšanas laiks var atšķirties). Piedalīties varētu visi – gan jauni, gan veci. Šī pasākuma būtība- jautrība un pozitīvs piedzīvojums visiem. Pirms spēļu spēlēšanas, cilvēkiem tiks iedota lapiņa uz kuras būtu jāatzīmē, ka attiecīgā spēle ir izspēlēta, jāuzraksta punktu skaits un pēc tam, kad visas spēles teltī būs izspēlētas, cilvēku varētu saņemt garšīgas balvas.

Pasākumā būs arī foto būdiņa ar tūlītēju fotogrāfiju izdruku, kur cilvēkiem būs iespēja iemūžināt šo jautro pasākumu, kurā bijuši kopā ar ģimeni.
2.jūnijs 12:00– 14:00
Labdarības diena

Sadarbībā ar Latvijas Pensionāru federāciju pie veikala tiks tirgoti rokdarbi, ko sarūpējuši pensionāri. Vienmēr ir patīkami iegādāties roku darinājumus, kas varētu tikt nodoti no paaudzes paaudzē. Pasākums notiks jaukas latviešu mūzikas pavadībā.
9.jūnijs 12:00– 15:00
Pikniks ar draugiem

Visiem patīk garšīgi paēst un kāpēc gan to nedarīt ar Meistara Markas ēdieniem? Šis būs kā pozitīvs piedzīvojums visiem veikala apmeklētājiem kā maziem, tā lieliem.

Galds ar piknika ēdieniem no Meistara Markas, ar kuriem varēs cienāties pēc zviedru galda principa. Būs uz vietas svaigi cepta gaļa, dažādas uzkodas un fonā tiks atskaņota latviešu mūzika.

Kā arī būs iespēja piedalīties viktorīnā, kurā būs iespēja laimēt dažādas balvas, lai pašu pikniks būtu izdevies vēl labāks.
16.jūnijs 12:00– 15:00
Līgo

Jāņi ir latviešu gadskārtas svētki, ko svin vasaras saulgriežos, dienā, kad ir visīsākā nakts un visgarākā diena. Šos svētkus svin, gan mazi, gan lieli katrā Latvijas novadā un katrā mājā. Viena no būtiskākajām Jāņu tradīcijām ir pīt vainagus. Mēs aicinām pielikt dekorāciju savai automašīnai un parādīt, ka jūs gatavojaties un svinat svētkus.

Floriste ar savu aprīkojumu un dekoriem, kā arī Jāņu zālēm palīdzēs izrotāt Jūsu automašīnas skaistākai Līgo svētku svinēšanai.

23.jūnijs 12:00– 15:00
Veselības diena

Šajā pasākumā runāsim par veselīgu uzturu un dzersim gardus augļu kokteiļus. Aicinām piedalīties pasākumā ikvienu, lai uzzinātu dažādus vērtīgus padomus par to, kādus produktus vislabāk izvēlēties un kā padarīt savu ikdienu garšām bagātāku.

30.jūnijs 12:00– 15:00
Dziesmu un deju svētku diena

Pie mums tiek aicināti Latvijas Mākslas akadēmijas studenti, kuri specializējas deju horeogrāfijā un dziedāšanas mākslā. Aicināsim Jūs izmēģināt savus spēkus gan dziedāšanā, gan dejošanā.
Papildus tiks izveidots konkurss, jeb viktorīna, kurā vajadzēs atminēt no kurienes nāk dažādu novadu tautas tērpi.

Piedāvāsim iespēju arī atminēt un padziedāt līdzi populārākajām tautas dziesmām, kuras izpilda Dziesmu svētkos – spēle “Dungo”, kurā dziesmas būs jāatmin pēc citu cilvēku dungošanas. Par pareizi atminētām dziesmām būs iespēja saņemt balvas.
7.jūlijs 12:00– 14:00
Meistara Marka degustācija

Visiem patīk garšīgi paēst un kāpēc gan tie nevarētu būt Meistara Markas ēdieni? Nav jāpieliek liekas pūles pie plīts, ēdienu gatavošanā, jo mūsdienās ir iespēja nopirkt visu gatavā veidā un pavadīt gan svētkus, gan ikdienu bez lielām un liekām pūlēm, tādēļ aicinām nobaudīt Meistara Markas gardos ēdienus. 

Teltī tiks izvietots galds ar Meistara markas ēdieniem, kurus cilvēki varēs baudīt pēc zviedru galda principa. Pasākums notiks skaistas mūzikas pavadībā.
14.jūlijs 12:00- 14:00
Amatnieku diena DIY

Koks ir materiāls, kuru saimniecībā izmanto jau daudzus gadu simtus un mēs šajā pasākumā parādīsim, ka ar koka kastēm ir iespējams izveidot ļoti modernus un gaumīgus mājas un dārza dekorus. Koka kastes ir ne tikai praktiskas, bet arī skaistas. Mūsdienās arvien vairāk dažādos interjeros parādās gan koka kastu, gan koka palešu mēbeles.

Pasākuma vadītājs un amatnieks būs viena persona, kurš veidos kastes un dos padomus, kā tās izmantot dažādās dzīves situācijās.

Pasākumā būs iespēja izveidot savu interjera priekšmetu un to ņemt līdz uz mājām bez maksas.

Fonā tiks atskaņota latviešu tradicionālā mūzika.
21.jūlijs 12:00– 14:00
Skaistuma diena

Katra sieviete vēlas būt skaista, un ikdienā to dara katra savā veidā. Mēs vēlamies piedāvāt šo dienu padarīt skaistāku ar vizāžistes pakalpojumiem, kura uzpucēs sievietes skaistākai sestdienai.

Sievietēm būs iespēja aprunāties ar vizāžisti, kura pastāstīs kā ikdienā ātri un skaisti izveidot skaistu grimu.

Vizāžiste ar savu aprīkojumu veidos bezmaksas ,,make- up” un katram cilvēkam veltīs aptuveni 15 min.
28.jūlijs 12:00– 15:00
Gatavojamies skolai

Radīsim patīkamas sajūtas par atgriešanos skolā vai arī skolas gaitas uzsākot.

Baloni mazākajiem uz kociņiem.

Sadarbībā ar Latvijas Universitātes Dabaszinātņu fakultātes studentiem, kuri parādīs dažādus ķīmijas eksperimentus un stāstīs par to cik interesanti un labi ir mācīties.
4.augusts 12:00– 15:00

Mūsu pakalpojumiVisi pakalpojumi

Rēķinu apmaksa Dāvanu kartes Transportu biļetes Latvijas loto Makšķerēšanas kartes