Izaugsmes iespējas

Anastasija Kipruševa – Maxima XX veikala direktora vietniece

Anastasija ir viena no daudzajiem Maxima Latvija darbiniekiem, kas savu karjeru sāka jau studiju gados. Anastasija uzņēmumā strādā no 2007. gada, šajā laikā strādājusi par zāles darbinieku, par pārdevēju, par veikala menedžeri un kopš 2015. gada marta par direktora vietnieci. „Līdz ar jaunu un augstāku amatu nāk klāt arī atbildība un pienākumi, un, protams, es sākotnēji baidījos, vai tikšu ar to galā. Taču, tā kā esmu jauna un enerģijas pilna, apzinājos, ka man ar to ir jātiek galā. Un te nu es esmu! Man ir feini un draudzīgi kolēģi, kas dod lielu laimes izjūtu, nākot uz darbu.”
 

Maxima X veikala direktors

Savu karjeru uzņēmumā Maxima Latvija, Aleksandrs uzsāka vēl mācoties vidusskolā, 2011. gadā sākot strādāt par jaunāko pārdevēja palīgu. Šo gadu laikā Aleksandrs ir guvis darba pieredzi kā krāvējs, zāles darbinieks, maiņas vadītājs un kopš 2015. gada maija pilda veikala direktora pienākumus. „Es esmu piemērs arī citiem „Maxima Latvija” darbiniekiem, ka viss ir iespējams, galvenais ir censties izpildīt visus uzdevumus pēc labākās sirdsapziņas un sasniegt izvirzītos mērķus. Maxima Latvija ir uzņēmums, kurā ir iespējams augt,” norāda Aleksandrs.
 
 

Mārketinga speciālistes asistente

Justīne Maxima Latvija ir strādājusi gan par zāles darbinieci, gan preču kvalitātes un cenu kontrolieri. Uzsākot studijas mārketinga jomā, Justīne jau zināja, ka vēlas savu karjeru saistīt ar šo sfēru, tāpēc tikko bija iespēja uzreiz pieteicās mārketinga speciālista asistentes vakancei Zīmola departamentā. Kopš 2014.gada augusta Justīne ar prieku mācībās iegūto pielieto darbā un virzās pa savu izvēlēto karjeras ceļu. „Maxima Latvija ir lieliska vieta, kur attīstīties. Svarīgi ir nebaidīties sākt ar kaut ko mazāku, attīstīties un sasniegt savus mērķus.”
 

Datu ievades operatore

Mācoties Nodarbinātības valsts aģentūras piedāvātajos klientu apkalpošanas kursos, Kristīne izgāja mācību praksi Maxima Latvija Personāla vadības departamentā. ”Prakses laiks pagāja ātri, vēlējos palikt ilgāk un tvert iespēju uzzināt vairāk.” Kristīnes augstā atbildības sajūta, precizitāte un vēlme strādāt tika novērtēta un kopš 2014. gada aprīļa Kristīne strādā Mārketinga un pārdošanas departamentā par datu ievades operatori. „Galvenais ticiet sev, nebaidieties un mēģiniet pierādīt savas spējas, tas tiks novērtēts!”
 

Noliktavu un transporta loģistikas departamenta direktors

Aleksandrs Maxima Latvija strādā kopš 2002. gada. Darbinieka karjera uzņēmumā attīstījās strauji, sākot strādāt par noliktavas strādnieku, apmēram gada laikā kļūstot par maiņas vadītāju. Vēl pēc gada Aleksandrs jau kļuva par noliktavas vadītāju un kopš 2008. gada strādā par Noliktavu un transporta loģistikas departamenta direktors. Darbu Maxima Latvija Aleksandram ieteica draugs, sakot, ka ir izveidojies jauns uzņēmums ar lielām attīstības iespējām. „Kāpēc esmu šeit? Vienmēr ir interesanti, notiek nepārtraukta attīstīšanās - procesi tiek uzlaboti, jaunas tehnoloģijas. Ir interesanti strādāt!”

Mūsu pakalpojumiVisi pakalpojumi

Rēķinu apmaksa Dāvanu kartes Transportu biļetes Latvijas loto Makšķerēšanas kartes