Ēdieni un dzērieni
Labākais Jūsu pusdienu galdam!
MAXIMA īpašu uzmanību pievērš tam, lai produkti vienmēr būtu svaigi: nodrošinot lielu izvēli, augstu produktu kvalitāti un atbilstošus to uzglabāšanas apstākļus tirdzniecības zālē. Svaiga gaļa, zivis, kulinārija un deserti, kā arī svaigi augļi un dārzeņi ir mūsu veikalu tīkla prioritāte. Varam garantēt arī vienmēr svaigu "Meistara marka" maizi, kulinārijas un konditorejas produktus, jo tie tiek gatavoti veikalos uz vietas.

Meistara Marka

Gardēžu klubs

 
 
Labi produkti, saprotama recepte, mazliet laika un mīlestības ir viss, kas nepieciešams, lai taptu garda maltīte, ko baudīt kopā ar saviem mīļajiem. Ieskatoties recepšu sadaļā, var gūt iedvesmu visfantastiskākajiem garšas piedzīvojumiem!

Mūsu zīmoli

“Meistara marka” - svaigs, jo gatavots uz vietas!

“Meistara marka” produkti ir vienmēr svaigi un kvalitatīvi, jo MAXIMA meistari tos gatavo veikalos uz vietas. Tie palīdzēs Tev ietaupīt laiku savā virtuvē. Turklāt mūsu tehnologu pieredze un receptes, kas laika gaitā sevi pierādījušas, garantēs lielisku garšu.

“Meistara marka” plašajā klāstā atradīsi vairāk nekā 2400 produktus - svaigu gaļu, maizi, kulināriju un desertus, kas lieliski iederēsies gan uz ikdienas, gan svētku galda.

MAXIMA ekologica. Kopā ar dabu!

“MAXIMA Ecologica” zīme uz produkta garantē pircējam, ka tā izcelsmi apliecina noteikti ekoloģiskie sertifikāti.

Šī zīmola plašajā produktu klāstā atradīsi gan ekoloģiskas brokastu pārslas, graudus un miltus, gan svaigus augļus un dārzeņus, medu, dažādus diedzētos graudus un ne tikai to..

Favorit. Kvalitāte par saprātīgu cenu!

FAVORIT - produktu sērija, kurā ietilpst viss nepieciešamākais. Meklē šos produktus MAXIMA plauktos un nešauboties liec savā groziņā. Esi drošs - Tava izvēle ir veselīgi un svaigi augstas kvalitātes produkti par labu cenu.

Plāno sirsnīgas brokastis, bagātīgas pusdienas vai pat svētku vakariņas? Gaidi ciemos ierodamies tuvus draugus vai esi nolēmis pavadīt laiku kopā ar ģimeni? Jebkurā situācijā FAVORIT produktiem atradīsies vieta uz Tava galda.

Katrs FAVORIT produkts atradīs savu favorītu.

Šie produkti ir ne vien garšīgi, bet arī augstas kvalitātes, jo katrs produkts tiek rūpīgi pārbaudīts, sākot no izejvielu sagatavošanas cauri gatavošanas procesam līdz pat iesaiņošanai un nogādāšanai līdz MAXIMA veikaliem visā Latvijā.

“Optima līnija”. Vienmēr zemas cenas!

Vienmēr zemas cenas! “Optima līnija” - tie ir kvalitatīvi produkti par zemu cenu. Mēs cenšamies, lai “Optima līnija” produkti vienmēr būtu lētākie savā preču grupā, vienlaikus saglabājot kvalitāti. Šie produkti ir veidoti, domājot par pircējiem, kuriem īpaši būtiska ir laba cena.

“Optima līnija” ietver plašu preču sortimentu no dažādām produktu grupām. Mūsu mērķis ir saprast sociāli neaizsargātākās pircēju grupas vajadzības un nodrošināt viņiem iespēju iegādāties sev nepieciešamo par labu cenu, nešauboties par šo produktu kvalitāti. Zemo cenu šiem produktiem varam nodrošināt pateicoties lielajam pieprasījumam, kā arī saglabājot pēc iespējas vienkāršāku produktu iesaiņojumu.

ARDOUR

ARDOUR – premium klases barības līnija ir izstrādāta, lai atbilstu suņu un kaķu uztura vajadzībām.

Mūsu pakalpojumi Visi pakalpojumi

Rēķinu apmaksa Dāvanu kartes Transportu biļetes Latvijas loto Makšķerēšanas kartes