PĒRC DORMEO MATRACI
UN SAŅEM DĀVANU KARTI!

Piedāvājuma periods: 16.01.-26.02.2018.
Atpakaļ

DORMEO DREAM CATCHER MATRACIS

Jaunais DORMEO DREAM CATCHER matracis ir paredzēts visiem, kuri vēlas izmantot priekšrocības, ko daba nodrošina kopā ar tehnoloģiski progresīviem materiāliem. Tas sniedz maksimālu komfortu un veselīgu miegu.

Ecocell®

DREAM CATCHER matracis sastāv no augstas kvalitātes jaunākās paaudzes Ecocell® putām, kas nodrošina izcilu komfortu miega laikā. Tās ir elastīgas, ar trīsdimensionālu šūnu struktūru, kas nodrošina efektīvu gaisa cirkulāciju un unikālu spēju pielāgoties ķermeņa svara un formas īpatnībām. Ecocell® elastīgā daba ļauj tām pielāgoties tavām ķermeņa unikālajām formām.

Memory putas

1 cm bieza  memory putu kārta ir iestrādāta pārvalkā, lai palielinātu komfortu miega laikā. Memory putas izcili pielāgojas tavai ķermeņa formai, tādējādi nodrošinot personalizētu vidi gulēšanai.
Poliestera polsterējumam, kas ir iestrādāts pārvalkā, ir lieliskas termoregulācijas īpašības, un tas ir ļoti patīkams pieskārienam. Polsterējumā esošās mikrošķiedras absorbē arī mitrumu, kas ļauj matracim būt dabiski izturīgam pret traipiem.

Apstrāde ar CleanEffect®

Matrača papildu aizsardzībai pārvalks ir apstrādāts ar CleanEffect®, kas nodrošina aizsardzību pret putekļu ērcītēm, baktērijām un nepatīkamām smakām. Tādējādi tu gulēsi tīrā un svaigā vidē.


Matracis Dream Catcher

1. ECOCELL® PUTAS – 14 cm:
Izcils atbalsts un komforts.

2. MEMORY PUTAS – 1 cm:
Nodrošina komfortu un maksimālu pielāgošanos ķermeņa aprisēm.

3. POLIESTERA POLSTERĒJUMS – 1 cm:
Lieliskas termoregulācijas īpašības, un tas ir ļoti patīkams pieskārienam.

Akcijas noteikumi:

Mūsu pakalpojumiVisi pakalpojumi

Rēķinu apmaksa Aizdevumi Dāvanu kartes Transportu biļetes Latvijas loto Makšķerēšanas kartes