Mehānisms

No 12. marta līdz 8.aprīlim iepērcies MAXIMA veikalos par 10 EUR un saņem dāvanu paciņu ar 3D figūriņu un vienu bonusa uzlīmi par brīvu!

Sakrāj 4 bonusa uzlīmes un dodies uz veikalu pēc savas Pūķkrūzes!

Krāj multfilmas varoņu 3D figūriņas, lai spēlētu aizraujošo galda spēli “Atklāj pūķu pasauli”!
* tu vari sakrāt 30 dažādas spēļu 3D figūriņas. Visus veidus vari apskatīt te
Sakrāj 4 uzlīmes un
iegādājies savu Pūķkrūzi!
Nezobs un Hikaps
Nezobs ir rotaļīgs, zinātkārs un iejūtīgs pūķis, ar neizsmeļamu maza šuneļa enerģiju. Viņš ir Hikapa, varonīgā pūķu jātnieka, uzticamais draugs, ar kuru kopā atklāt vēl neiepazītas un pasakainas zemes.
Gaismas fūrija
Gaismas Fūrija ir enerģiska pūķu meitene, kura mīl brīvību un nepakļaujas jātniekiem. Nezobs un Gaismas Fūrija ir spilgti pretstati. Sākumā naidīgi, līdz atklāj, ka nespēj viens bez otra dzīvot. Viņa un Nezobs kļūst par pāri.
Vētrasputns un Astrīda
Vētrasputns spēj pēkšņi sasliet simtiem asu dzelkšņu un izšaut tos biedējoši precīzi. Brīnumdaiļā un drosmīgā Astrīda no visas sirds mīl Hikapu. Un lidojumos ar Vētrasputnu ir gandrīz neuzvarama.
Gaļblāķis un Zivkājs
Gaļblāķis patiesībā ir ļoti patīkams un sirsnīgs pūķis, jo īpaši pret savu jātnieku Zivkāju. Viņi visu dara kopā – lido, pēta pūķu zinības un protams, ēd!
Āķilknis un Snūģis
Āķilknim un Snūģim ir... sarežģītas attiecības. Kamēr citi pūķi paklausa saviem jātniekiem, Āķilknis dara pretējo. Par spīti viņu nesaskaņām, abi sirdī ir cīnītāji, tāpēc sader kopā gan kaujās, gan pūķu sacīkstēs.
Baisens Bailens un Vikingi
Baisena Bailena mīlīgais izskats ir mānīgs. Šie nelielie pūķi pārvietojas baros un kopā rada svilinoši bīstamas uguns liesmas. Baisens un viņa brāļi ir radījuši ne mazums problēmu Berkas miermīlīgajiem vikingiem.
Mākoņstūmis un Valka
Mākoņstūmis ir veiklākais starp visiem pūķiem, jo vienīgi viņam ir divi spārnu pāri. Kad viņa mugurā sēžas Hikapa māte – jātniece Valka, abi saprotas bez vārdiem.
Begremots
Iepazīsti jauno un jauko pūķēnu Begremotu! Kopā ar vikingiem tie dzīvo kā viena liela draudzīga un nešķirama ģimene.
Galda spēle “Atklāj pūķu pasauli”
Vai esi gatavs nokļūt leģendārajā Berkas pasaulē? Iegādājies spēļu komplektu, kurā ietilpst 2 spēļu laukumi, žetoni, Berkas sala, kārtis un pūķu medaļas.
Kampaņas laikā tev ir iespēja iegādāties gultasveļu ar multfilmas varoņiem par īpašu cenu bez uzlīmēm. Komplektā ietilpst segas pārvalks (150 x 200 cm) un spilvendrāna (63 x 68 cm).
Akcija noteikumi

1. No 2019. gada 12. marta līdz 8. aprīlim par katriem veikalos MAXIMA X, XX, XXX, Express vai interneta veikala Barbora.lv iztērētajiem 10 EUR saņemsi vienu akcijas dāvanu paciņu par brīvu. Dāvanu paciņu saņemsi tikai pēc noslēgta pirkuma, atbilstoši tā gala summai.

2. Pērkot preces ar īpašo cenas zīmi, papildus saņemsi vienu akcijas dāvanu paciņu neatkarīgi no pirkuma summas.

3. Akcijas dāvanu paciņas netiek izsniegtas, iegādājoties MAXIMA dāvanu kartes, cigaretes, alkoholu vai maksājot par rēķiniem un pakalpojumiem.

4. Dāvanu paciņā atradīsi vienu 3D spēles figūriņu un 1 bonusa punkta uzlīmi.

5. Lai iegādātos kādu no Pūķkrūzēm par īpašo cenu, jāsakrāj 4 bonusa punktu uzlīmes. Ielīmē tās bukletā un pirkuma brīdī iesniedz bukletu veikala kasierim.

6. Iegādātās akcijas preces netiek mainītas, izņemot gadījumus, kad preces neatbilst kvalitātes prasībām.

7. Ar bonusa uzlīmēm aizpildītu bukletu drīkst izmantot tikai vienu reizi, un tas netiek mainīts pret naudu.

8. MAXIMA patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt akciju un mainīttās noteikumus. Papild informāciju par akciju vari saņemt, zvanot pa Klientu servisa bezmaksas tālruni 80002020 vai rakstot uz e-pastu info@maxima.lv.

Mūsu pakalpojumiVisi pakalpojumi

Rēķinu apmaksa Dāvanu kartes Transportu biļetes Latvijas loto Makšķerēšanas kartes