Ziņas visi jaunumi

Par sniegto palīdzību Visa informācija

2.jūnijā īpašs koncerts „Mēs pilsētai ceRīgai”

Vairāk kā 8000 Rīgas bērni un jaunieši aktīvi gatavojas mūzikas svētkiem „Mēs – pilsētai cerīgai”,  2. jūnijā Mežaparka estrādē. Svētkos, līdz ar rīdziniekiem no skolu un interešu izglītības centru koriem, dziedās arī Pierīgas novadu koristi, uzstāsies galvaspilsētas labākie tautas deju kolektīvi, folkloras kopas, ansambļi un jauniešu vidū populāri, Latvijā iecienīti mūziķi. Kopumā koncertā piedalīsies vairāk nekā 8000 dalībnieku, kuriem garšīgas launaga paciņas sarūpējusi Maxima.


Svētkus organizē, lai katram Rīgas skolu kora dziedātājam dotu iespēju izjust Dziesmu svētku atmosfēru, uzstājoties Mežaparka lielajā estrādē. Mūzikas svētku „Mēs – pilsētai ceRīgai” mērķis ir pierādīt ka varenos, lielos svētkos Rīgas bērni un jaunieši var apjaust sevi kā saimniekus savā pilsētā, kā arī sagādāt jauku vasaras ieskaņas pasākumu ikvienam rīdziniekam un pilsētas viesim.
Mūzikas svētku repertuārā iekļautas zināmas un daudziem iemīļotas latviešu komponistu dziesmas. Koncertos skanēs Imanta Kalniņa, Raimonda Paula, Valta Pūces, Ilzes Arnes, Ulda Marhilēviča un citu autoru skaņdarbi.


Biļetes uz svētku noslēguma koncertu „Mēs  - pilsētai ceRīgai”iespējams iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs.

cerigai.jpg

Sadaļa izstrādes stadijā

Maxima Facebook

  • Šonedēļ sola īpaši siltu un patīkamu laiku! :) Baudi to svaigā gaisā un varbūt ierastā šašlika vietā pagatavo burgerus. Uzzini 5 gardas burgeru receptes dažādām gaumēm http://bit.ly/1ls7GTj
MAXIMA, 2010. Visas tiesības rezervētas. Bezmaksas informatīvās līnijas tālrunis 80002020 ; info@maxima.lv ; Drošības departamenta uzticības tālrunis 66016002 Lapas karte