Ziņas visi jaunumi

Par sniegto palīdzību Visa informācija

LNT kanālā sadarbībā ar Maxima jauns pavāru raidījums visai ģimenei – Čiks un gatavs

No 9.aprīļa, sestdienās, kanālā LNT pulksten 18:20 – jauns pavāru raidījums „Čiks un gatavs”. Lieliskais pavārs Lauris Aleksejevs kopā ar saviem bērniem stāstīs, kā pagatavot brīnumgardas lietas!

Viens no Latvijas labākajiem pavāriem Lauris Aleksejevs pirmo kulinārijas “brīnumu” radīja, kad viņam bija aptuveni 12 gadi. Šodien Lauris vada savu restorānu, ir pieprasīts sava aroda pratējs, viņam ir dēls Reinis Dominiks un meita Katrīna Anna. Un viņi abi ir spējīgi tēti ar saviem jautājumiem burtiski kokā uzdzīt.

Apvienojot Laura apbrīnojamo talantu, viņa bērnu rosīšanos kopā ar tēti un tūkstotis un vienu jautājumu par garšīgu ēšanu, gatavošanu, garšvielām, ēdienu izcelšanos radās savdabīgs ģimenes uzņēmums – kafejnīca “Čiks un gatavs”.

Protams, kad bērni kopā ar vecākiem rosās virtuvē, milti put pa gaisu, dārzeņi var iegūt pat visdīvaināko formu un šokolāde līdz kūkai tā arī nenonāk, taču bērniem pašu gatavotais ir vēl trīsreiz garšīgāks. Un katrs ēdiens, ko mazie var pagatavot paši savām rokām, viņiem ir vislielākais varoņdarbs. Tāpat ir arī Reinim un Katrīnai, pavāra Laura bērniem, kuri kopā ar savu tēti var uzburt īstus kulinārijas brīnumus saviem viesiem. Filmēšanas laukumā iet karsti, jo īsā laikā kopā ar bērniem ir jāpaspēj sagatavot gardi ēdieni saviem raidījuma viesiem. Un kā jūs varat iedomāties, pašu bērni ne vienmēr ir visrātnākie skolnieki.

Laura un viņu bērnu piedāvātie ēdieni ir patiesi garšīgi un to pagatavošanai nav nepieciešami nedz ļoti dārgi produkti un garšvielas, ne arī ilga laika pavadīšana pie plīts. Tas tiešām būs „Čiks un gatavs”!

Ļaujieties kulinārijas piedzīvojumiem kopā ar Lauri un viņa mazajiem kāpēcīšiem jau šo sestdien, 9. aprīlī, plkst. 18:20 LNT kanālā!

Sadaļa izstrādes stadijā

Maxima Facebook

  • Šonedēļ sola īpaši siltu un patīkamu laiku! :) Baudi to svaigā gaisā un varbūt ierastā šašlika vietā pagatavo burgerus. Uzzini 5 gardas burgeru receptes dažādām gaumēm http://bit.ly/1ls7GTj
MAXIMA, 2010. Visas tiesības rezervētas. Bezmaksas informatīvās līnijas tālrunis 80002020 ; info@maxima.lv ; Drošības departamenta uzticības tālrunis 66016002 Lapas karte