Ziņas visi jaunumi

MAXIMA dāvanu kartes

Dāvanu kartes lietošanas noteikumi

1. MAXIMA dāvanu karti var izmantot tās uzrādītājs, iepērkoties jebkurā MAXIMA veikalā.

2. Kartes derīguma termiņš ir 9 mēneši no tās iegādes brīža (papildināmajām kartēm - 9 mēneši no papildināšanas brīža).

3. Dāvanu kartes summu var izlietot vairākās iepirkšanās reizēs.

4. Ja pirkuma summa ir lielāka nekā kartes kontā esošā, trūkstošo summu var piemaksāt.

5. Kartes derīguma termiņu vai atlikumu iespējams pārbaudīt jebkurā MAXIMA veikala kasē. Katru reizi, apmaksājot pirkumu ar dāvanu karti, uz čeka būs redzams gan kartes derīguma termiņš, gan naudas atlikums.

6. Ar karti nav iespējams izņemt skaidru naudu.

7. Kartes nozaudēšanas gadījumā tā netiek atjaunota, kartes izdevējs netbild par pircēja zaudējumiem un tos neatlīdzina.

8. Par dāvanu kartēm nevar nopirkt pašas dāvanu kartes un dāvanu čekus.

9. Ar dāvanu kartēm nevar norēķināties par trešo personu pakalpojumiem (piemēram: rēķinu apmaksa, biļešu iegāde un tml.).

10. SIA “Maxima Latvija” uzņēmums ir tiesīgs vienpusēji grozīt Lietošanas noteikumus pēc saviem ieskatiem, izvietojot jaunus noteikumus vietnē www.maxima.lv .

11. Pērkot MAXIMA dāvanu kartes MAXIMA Paldies programmas noteikumi nav spēkā, tas ir,  par pirkumu netiek ieskaitīta MAXIMA nauda un nevar tikt pieškirta atlaide.

Juridiskās personas var iegādāties dāvanu kartes, nosūtot pasūtījumu uz  e-pastu  gc-orders@maxima.lv vai zvanot pa tālruni +371 67061449

Sadaļa izstrādes stadijā

Maxima Facebook

  • Šonedēļ sola īpaši siltu un patīkamu laiku! :) Baudi to svaigā gaisā un varbūt ierastā šašlika vietā pagatavo burgerus. Uzzini 5 gardas burgeru receptes dažādām gaumēm http://bit.ly/1ls7GTj
MAXIMA, 2010. Visas tiesības rezervētas. Bezmaksas informatīvās līnijas tālrunis 80002020 ; info@maxima.lv ; Drošības departamenta uzticības tālrunis 66016002 Lapas karte