-
11.05.2012
Atklājot jauno mazpulcēnu ražas sezonu, zemkopības ministre...
Zemkopības ministrijā īpašā preses konferencē tika atklāta jaunā „Latvijas Mazpulku” ražas sezona Lasīt tālāk
„Maxima XXX” lielveikalos uzsākta Latvijā audzēto tomātu tirdzniecība
„Pašmāju tomātu nokļūšanu veikalu plauktos var dēvēt par vienu no īstajiem pavasara priekšvēstnešiem, un līdz ar siltā laika iestāšanos arvien aug arī pircēju interese par Latvijas tomātu iegādi,” saka „Maxima Latvija” preses sekretārs Ivars Andiņš.
Pagaidām Latvijas tomātu raža būs nopērkama „Maxima XXX” lielveikalos, tomēr, palielinoties piegādes apjomiem, jau tuvākajā laikā pašmāju tomāti būs iegādājami arī „Maxima XX” un „Maxima X” veikalos visā Latvijā.
Jau tagad „Maxima” veikalos pircēji var iegādāties Latvijā audzētus gurķus, lociņus un salātus podiņos, savukārt drīzumā veikalu plauktos parādīsies Latvijā audzētie ķiršu tomāti, dilles, rabarberi un skābenes.
Lai veikalos popularizētu Latvijas dārzeņus, lielveikalu tīkls „Maxima” sadarbībā ar „Latvijā audzētu dārzeņu loģistiku” un zemnieku saimniecību „Ezerkauliņi” 2009.gadā uzsāka programmu „No ražas līdz ražai”. Divu gadu laikā kopš programmas ieviešanas „Maxima” veikalos ievērojami pieauguši Latvijas dārzeņu pārdošanas apjomi.
-
Velosipēdiem, skrituļslidām, un to aksesuāriem 20% atlaide
Lasīt tālāk» -
Dvieļiem un halātiem 40% atlaide
Lasīt tālāk» -
"AGRADO" matu kopšanas līdzekļiem 50% atlaide
Lasīt tālāk» -
Visai jēra gaļai -20%
Lasīt tālāk» -
"AVIKO" saldētajai produkcijai 25% atlaide
Lasīt tālāk» -
Visiem "SILVER" apavu sūkļiem 30% atlaide
Lasīt tālāk» -
Visiem Francijas vīniem "J.P.CHENET" -25%
Lasīt tālāk» -
Olīvēm "SERPIS" 30% atlaide
Lasīt tālāk» -
Visām "BOSCH" precēm 25% atlaide
Lasīt tālāk» -
Kukurūzas makaroniem un mērcēm "PASTA D'ORO" -30%
Lasīt tālāk» -
Sulām "KINELLA" atlaide -20%
Lasīt tālāk» -
"MATISS" fasētajām uzkodām -20%
Lasīt tālāk» -
Bižutērijai "MERISTA" 40% atlaide
Lasīt tālāk» -
Karamelēm "Chupa Chups" 20% atlaide
Lasīt tālāk» -
Riekstiem un žāvētajiem augļiem "Maxima Favorit" 20% atlaide
Lasīt tālāk» -
Krājiet uzlīmes un iegādājieties Dormeo preces par īpašu cenu!
Lasīt tālāk» -
Dezodorantiem "Old Spice" 35% atlaide
Lasīt tālāk»
Maxima Facebook
-
Atpūtieties aktīvi ar PALDIES karti - saņemiet 20% ATLAIDI velosipēdiem, skrituļslidām un to aksesuāriem MAXIMA veikalos!
























